Një nënë nga Ferizaj raporton vajzën e saj si të zhdukur në polici

  • E.K /
  • 13 janar 2021 - 10:26
Një nënë nga Ferizaj raporton vajzën e saj si të zhdukur në polici

Një nënë nga Ferizaj e ka raportuar vajzën e saj si të zhdukur në polici.

Ajo ka deklaruar se vajza e saj ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Policia po e heton rastin.

Njoftimi i plotë i PK-së:

PERSON I ZHDUKUR /Ferizaj 08.01.2021 – NN. Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke e hetuar rastin.

(Kosova Sot Online)