Gruaja e Rexhep Selimit, Avni Dehari, Vasfije Krasniqi e Donika Gervalla në listën e VV’së

  • E.K /
  • 16 janar 2021 - 18:40
 Gruaja e Rexhep Selimit, Avni Dehari, Vasfije Krasniqi e Donika Gervalla në listën e VV’së

Lëvizja Vetëvendosje para pak minutash ka publikuar listën e plotë të kandidatëve për deputetë, të cilët e ka dorëzuar për certifikim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Ajo që bie në sy në listën e Vetëvendosjes është se në dhjetëshen e parë janë gruaje  Rexhep Selimit me numrin dhjetë, Avni Dehari me numrin pesë, Vasfije Krasniqi-Goodman me numrin 4 dhe Donika Gërvalla me numrin tetë.

(Kosova Sot Online)