Aksident trafiku në Pestovë të Vushtrrisë

  • E.K /
  • 22 janar 2021 - 10:34
Aksident trafiku në Pestovë të Vushtrrisë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në orët e mëngjesit në fshatin Pestovë të Vushtrrisë.

Lexues të gazetës kanë dërguar fotografi ngga vendi i ngjarjes e ku shihet se dy vetura janë përplasur mes veti.

Media do ju baj të informuar për rastin.

Në 24-orëshin e fundit në nivel vendi kanë ndodhur 59 aksidente trafiku. Prej tyre 37 ishin me dëme materiale dhe 22 me të lënduar. 

(Kosova Sot Online)