Skandaloze: Nxënësit në Prishtinë ndezin zjarr në klasë

  • A.P /
  • 22 janar 2021 - 15:46
Skandaloze: Nxënësit në Prishtinë ndezin zjarr në klasë

Nxënësit e shkollës teknike në Prishtinë “28 nëntori”, siç raporton Indeksonline, kanë pasur mungesë  të arsimtarëve gjatë disa orëve.

Mirëpo ata gjatë kësaj kohe, kanë qëndruar në klasë duke bërë ‘eksperimente’.

Ata mbi bankat e klasës kanë vënë zjarr, ndërsa qëndrojnë me shkrepëse në duar, e me dezinfektues.

Këto pamje i ka incizuar dikush nga klasa dhe janë dërguar në adresë të mediave.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/01/8mFxZhk55eOHCNEN7fND_22_dd3299ce7de5fc7b3c6fe080bbaa080a_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)