Parkingu më i shtrenjtë që vlen sa një shtëpi

  • A.P /
  • 24 janar 2021 - 12:17
Parkingu më i shtrenjtë që vlen sa një shtëpi

Parkingu më i shtrejtë në Britani kushton 350 funta.

Ky parking mund të krahasohet me çmimin e një shtëpie të re në West Yorkshire.

“Vendi i parkingut lëshohet me qira afatgjate, ka një grilë për të parandaluar dëmet që mund të vijnë nga jashtë, një roje dhe kamera sigurie”, ka thënë agjenti i pasurive të patundshme, shkruan The Sun.

Për 35,000 funte, blerësit mund të blejnë një shtëpi në fshatin Greetland afër Halifax, West Yorks.

Parkingu i cili gjendet në Knightbridge të Londrës është në zonën ku vetëm një apartament me vetëm një shtrat kushton 5.5 milionë funte.

(Kosova Sot Online)