Apartamenti pa tualet dhe frigorifer bëhet i famshëm në TikTok

  • E.K /
  • 01 shkurt 2021 - 08:26
Apartamenti pa tualet dhe frigorifer bëhet i famshëm në TikTok

Një apartament shumë i vogël në Nju Jork, që nuk ka as tualet, as frigorifer dhe as sobë, është bërë shumë i famshëm mes përdoruesve të TikTok-ut.

Qiraja e këtij apartamenti është 1650 dollarë në muaj.

Nëse ju duket shtrenjtë për një vendbanim që ka WC të përbashkët, duhet të dini se para pandemisë, qiraja ishte shumë më e lartë.

(Kosova Sot Online)