Në tubimin përmbyllës të PDK-së edhe familja e Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit

  • E.K /
  • 12 shkurt 2021 - 20:40
 Në tubimin përmbyllës të PDK-së edhe familja e Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit

Partia Demokratike e Kosovës, ka mbajtur sot tubimin përmbyllës në Prishitnë, ku u panë të pranishëm edhe familja e Kadri Veselit dhe Hashim Thacit.

Kandidati për kryeminstër nga PDK, Enver Hoxhaj, në këtë tubim ka thënë se Partia Demokratike e Kosovës të dielën do të shkruajë një faqe të re të historisë, me fitoren e saj.

Në këtë tubim, ku morën pjesë mijëra simpatizantë të PDK-së, të pranishëm ishin edhe familja e Kadri Veselit dhe Hashim Thacit. Aty, u panë, bashkëshortja e Kadri Veselit, Violeta dhe djali i tij, Klestori. Bashkë me ta, ishin edhe bashkëshortja e Hashim Thacit, Lumnie Thaci dhe djali i rij Endrit Thaçin.

(Kosova Sot Online)