Ajo bëri një tatuazh pak para pandemisë dhe tani i duhet ta fshehë atë për shkak të asaj që shkruan

  • E.K /
  • 27 shkurt 2021 - 13:54
Ajo bëri një tatuazh pak para pandemisë dhe tani i duhet ta fshehë atë për shkak të asaj që shkruan

Vajza 25-vjeçare Leah Holland kishte bërë një tatuazh, por që duhet ta fshehë gjatë një pandemie.

Gjegjësisht, Leah bëri tatuazh në krah një fjali të përshkruar nga shoqja e saj në 4 maj, 2020, vetëm dy ditë para se vendlindja e saj Kentucky të merrte viktimën e parë të pandemisë.

Ajo e kaloi pjesën tjetër të vitit duke fshehur një tatuazh ku shkruhej: “Unë me guxim dhe rrënjësisht refuzoj të mbaj maskë”.

 Ajo tregoi tatuazhin në TikTok në përgjigje të pyetjes, “Cili është tatuazhi më budalla që keni pasur ndonjëherë”?

(Kosova Sot Online)