Fillon në Kuvend takimi i kreut të LDK-së dhe Kujtim Shalës me Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

  • E.K /
  • 19 mars 2021 - 14:54
 Fillon në Kuvend takimi i kreut të LDK-së dhe Kujtim Shalës me Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

Ka nisur takimi në mes të kreut të LDK-së, Lumir Abdixhikut, kreut të LVV-së, Albin Kurtit e u.d së presidentit, Vjosa Osmanit.

Ky takim po mbahet në Kuvend të Kosovës.

Së bashku me Abdixhikun nga LDK-ja është edhe Kujtim Shala.

Abdixhiku po takohet me Kurtin e Osmanin në vazhdën e konsultave para mbledhjes konstituive të Kuvendit që pritet të mbahet të hënën.

(Kosova Sot Online)