Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

  • E.K /
  • 07 prill 2021 - 10:01
 Kështu i reagon deputetja e Vetëvendosjes komentuesëve që i thanë se po plaket

Aktorja, Adriana Matoshi tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, vazhdon të jetë shumë e komentuar në rrjete sociale.

Kohëve të fundit ajo është komentuar për moshën e saj, por përmes një postimi në rrjetet sociale ajo tregoi se ndihet shumë e lumtur me vetën e saj,

“Në një foto disa më shkruajtën: Sa keq po plakesh, je e tmerrshme. Ajo që ndodhi më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale. Unë jam 41,e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”, ka shkruar aktorja tashmë edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës.

 

(Kosova Sot Online)