Vrau gruan se i kërkoi divorcin, zbardhet dëshmia e burrit: E mora vesh nga shokët

  • E.K /
  • 08 maj 2021 - 17:02
 Vrau gruan se i kërkoi divorcin, zbardhet dëshmia e burrit: E mora vesh nga shokët

Zbardhet dëshmia tronditëse në gjykatë e Koço Buzo, pasi vrau gruan, Luljetën teksa dilte nga Gjykata e Elbasanit.Ai ka deklaruar se nuk mban mend dhe se lajmin e ka marrë vesh nga shokët për vdekjen e saj.

“Nuk mbaj mend, nuk kam qenë unë. Unë isha në shtëpi, gruaja në Tiranë. Kam 6 muaj që nuk flas. E mora vesh nga shokët”, mësohet të ketë thënë ai.

(Kosova Sot Online)