Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

  • E.K /
  • 18 maj 2021 - 14:48
 Rrahje brutale në “Albi Mall”, bëhet për spital një person

Një rrahje brutale ka ndodhur në një nga qendrat më të mëdha tregtare në vend.

Siç raportojnë mediat, një diskutim i ashpër mes sigurimit dhe një personi në qendrën tregtare “Albi Mall” në Prishtinë ka shpërthyer në grushte.

Sipas pamjeve të publikuara shihet se si sigurimi rreh me grushte e shkelma personin në fjalë.

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/05/peQBtnalos5G3qoldTT8_18_ddad273f790f85c035262a032c7cf062_video_240p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)