Zgjohet nga gjumi si ‘trilioneri i parë në botë’ për shkak të defektit të llogarisë

  • E.K /
  • 25 qershor 2021 - 09:01
 Zgjohet nga gjumi si ‘trilioneri i parë në botë’ për shkak të defektit të llogarisë

Me natyrën e tij të paparashikueshme dhe të paqëndrueshme, ka shumë rreziqe që lidhen me vendosjen e parave tuaja në kripto. Por investitorët ende besojnë në potencialin e tij për t’i bërë ata të pasur.

Për Chris Williamson, nga Xhorxhia, SHBA, dëshira e tij për të fituar pasuri të madhe u realizua.

Kur u zgjua një mëngjes për të kontrolluar investimet e tij në kriptovalutë, Chris zbuloi se llogaria e tij vlente papritmas më shumë se 1 trilion dollarë, shkruan mirror.co.uk.

Gobsmacked Chris nuk mund t’u besonte syve kur skanoi shumën prej 13 shifrash në llogarin në e tij, pasi depozitoi vetëm 20 dollarë në monedhën “Rocket Bunny” vetëm disa ditë më parë.

Megjithatë momentalisht llogaria e tij mbetet e ngrirë.

(Kosova Sot Online)