Në Vushtrri vjehrri e kunati e bëjnë për spital një grua

  • E.K /
  • 01 July 2021 - 09:41
Në Vushtrri vjehrri e kunati e bëjnë për spital një grua

Një grua nga Vushtrria ka raportuar se është sulmuar nga kunati dhe vjehrri i saj pas një mosmarrëveshje.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, derisa dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

“Vushtrri 30.06.2021 – 13:30.  Viktima femër  kosovare ka raportuar se pas në mosmarrëveshje është sulmuar fizikisht nga kunati dhe vjehrri i saj, dy të dyshuarit meshkuj  kosovarë. Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa dy të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt”, ka njoftuar Policia.

(Kosova Sot Online)