Shkoi në kurs, nuk u pa më, zhduket gjakovarja e mitur

  • E.K /
  • 23 July 2021 - 10:01
Shkoi në kurs, nuk u pa më, zhduket gjakovarja e mitur

Një rast i dyshimtë i zhdukjes së një personi është raportuar dje në Gjakovë.

Policia e Kosovës në raportin 24-orësh bën të ditur se vajza e tij e mitur viktima femër kosovare kishte shkuar në kurs dhe më pas kur ankuesi kishte shkuar ta marrë nuk e kishte takuar dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësiti relevant është duke e hetuar rastin.

Në këtë fazë nuk janë dhënë detaje të tjera lidhur me rastin

(Kosova Sot Online)