Rrahje në mes katër të miturëve në Gjilan, njëri e pëson keq

  • E.K /
  • 24 korrik 2021 - 16:26
Rrahje në mes katër të miturëve në Gjilan, njëri e pëson keq

Është arrestuar një i dyshuar, pasi i njëjti është rrahur me tre të mitur meshkuj të premten rreth orës 09.40 në rrugën "Mulla Idrizi" në Gjilan.

Policia njofton se viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje për veprën lëndim i lehtë trupor.

(Kosova Sot Online)