Mërgimtari dënohet pesë herë nga policia prej Nishit në Beograd

  • E.K /
  • 30 korrik 2021 - 12:54
 Mërgimtari dënohet pesë herë nga policia prej Nishit në Beograd

Një mërgimtar gjatë rrugës në Serbi nuk pati fort përvojë me policët atje.Ai nga Nishi në Beograd, u dënua pesë herë për shkelje në komunikacion.

Me anë të një postimi “Marakli t’Kerreve” ai thotë se policia i ka treguar se pesë kamera janë të vendosura nga Nishi në Beograd.

“Pershendetje vllezer marakli ishalla kaloni mir ne pushim deshta teju tregoj nese i bjeni per Serbi te keni kujdes. Mue nga Nisi deri Beograd 5 her ne radar kam ra dhe ne Beograd mi banen 5 denine permejhere runu neper ura se polici me tregoj se 5 kamera jan prej Nisi deri Beograd”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)