Istog, qytetari raporton se vëllai i tij është zhdukur nga korriku

  • E.K /
  • 20 gusht 2021 - 10:04
Istog, qytetari raporton se vëllai i tij është zhdukur nga korriku

Një person gjatë ditës së djeshme ka raportuar në polici se vëllai i tij është zhdukur.

Ngjarja ka ndodhur më dy korrik në Istog, meqë rast viktima ka dalë nga shtëpia dhe më nuk dihet vendndodhja e tij.

“Istog, 02.07.2021 – NN. Ankuesi mashkull kosovar me 19.08.2021 ka raportuar se me datën e cekur viktima mashkull kosovar, vëllai i tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk dihet vend-ndodhja e tij. Njësitet policore janë duke hetuar rastin. Është informuar edhe prokurori lidhur me rastin”, njofton policia.

(Kosova Sot Online)