Vdes 11-vjeçari që u shpëtua pasi kishte rënë në Liqenin Akumulues në Mitrovicë

  • E.K /
  • 21 gusht 2021 - 11:34
 Vdes 11-vjeçari që u shpëtua pasi kishte rënë në Liqenin Akumulues në Mitrovicë

Para pak çastesh, fëmiju që ditë më parë ra në Liqenin Akumulues, ka ndërruar jetë.

11-vjeçari nuk ka mundur t’i rezistojë lëndimeve të marra, ndërsa ishte nxjerrur nga një pronar i një lokali, shkruan Jepi Zë.

Familja e tij ka pasur tre fëmijë, 2 vajza dhe të vetmin djal.

(Kosova Sot Online)