Për një fjalë, burri e goditi dhe e rrëzoi gruan nga shkallët lëvizëse të metrosë

  • E.K /
  • 15 shtator 2021 - 16:03
 Për një fjalë, burri e goditi dhe e rrëzoi gruan nga shkallët lëvizëse të metrosë

Një kërkim është nisur për të gjetur një sulmues i cili goditi një grua në shkallët lëvizëse të metrosë në Nju Jork.

Sipas mediave të huaja, viktima, 32 vjeçe, i tha burrit të thoshte ‘më falni’ pasi u përplasën me njëri-tjetrin.

Si pasojë, gruaja mbeti me lëndime në shpinë, krahë, këmbë, gjurin e djathtë dhe kofshën e djathtë – por ajo refuzoi trajtim mjekësor.

Oficerët konfirmuan se dyshja u përfshinë në një “shkëmbim verbal” rreth orës 19:15.

(Kosova Sot Online)