Gjendet e vdekur një 57-vjeçare në afërsi të xhamisë në Ferizaj

  • E.K /
  • 16 shtator 2021 - 18:19
 Gjendet e vdekur një 57-vjeçare në afërsi të xhamisë në Ferizaj

Një vdekje e dyshimtë është raportuar të ketë ndodhur sot në Ferizaj.

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në afërsi të xhamisë së këtij qyteti, një 57-vjeçare është gjendur pa shenja jete.

Njësitë policore, siç bëhet e ditur kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po e hetojnë rastin.

“Mund të konfirmojmë që një person i gjinisë femërore është gjetur në qytet, në afërsi të xhamisë, pa shenja jete, është e lindur në vitin 1964. Njësitë përkatëse janë në vendin e ngjarjes, po ashtu edhe emergjenca”, kanë thënë nga Policia e Kosovës.

(Kosova Sot Online)