Analisti shqiptar nga Amerika zbulon lumturinë e Ramës kur ka pranë një serb dhe mërzinë e tij kur i afrohet një kosovar

  • G.G /
  • 17 shtator 2021 - 09:47
Analisti shqiptar nga Amerika zbulon lumturinë e Ramës kur ka pranë një serb dhe mërzinë e tij kur i afrohet një kosovar

Analisti nga Amerika, Ramazan Bekteshi në një postim në facebook ka shkruar për Edi Ramën.

Bekteshi ka thënë se nëse dëshironi ta shihni Ramën të lumtur duhet të ja ofroni një serb, ndërsa nëse dëshironi të çmendet nga urrejtja, ia ofroni një kosovar.

Postimi i plotë:

(Kosova Sot Online)