Aksident i rëndë në rrugën Prizren – Reqan, ka të lënduar

  • E.K /
  • 17 shtator 2021 - 21:33
Aksident i rëndë në rrugën Prizren – Reqan, ka të lënduar

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Prizren – Reçan.

Sipas informacioneve të para thuhet se ka të lënduar dhe se janë dërguar për tretman mjekësor.

(Kosova Sot Online)