Vdesin dy të moshuar, ranë nga lartësia

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 17:32
Vdesin dy të moshuar, ranë nga lartësia

Brenda pak minutash, dy të moshuar humbën jetën në Tiranë.

Policia njoftoi se një 65-vjeçar dhe një 77-vjeçar ranë nga lartësia e banesave të tyre.

Nga deklarimet paraprake të familjarëve, dyshohet se 65-vjeçari kurohej nga depresioni.

(Kosova Sot Online)