Kjo është mosha dhe gjinia e tetë të vdekurve nga COVID 19

  • E.K /
  • 28 shtator 2021 - 15:24
Kjo është mosha dhe gjinia e tetë të vdekurve nga COVID 19

Minsitria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit për rastet e reja me COVID 19.

Bazuar në raportin 24 orësh janë shënuar tetë viktima në nivel të vendit.

Më poshtë raporti i plotë:

(Kosova Sot Online)