Vizita në SHBA, Mehaj del sot në konferencë për media

  • E.K /
  • 21 tetor 2021 - 09:50
Vizita në SHBA, Mehaj del sot në konferencë për media

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj pas një vizite në Shtetet e Bashkuara të Amerikës sot pritet të kthehet në Kosovë

Sipas njoftimit të ministrisë, Mehaj ka realizuar takimet në nivelet më të larta politikbërëse dhe vendimmarrëse të SHBA-së në fushën e sigurisë, të mbrojtjes dhe diplomacisë amerikane.

Për të gjitha këto ai do të flasë në orën 12:30 në konferencën që do ta mbajë në Ministrinë e Mbrojtjes.

(Kosova Sot Online)