1 i vdekur dhe 3 raste të reja pozitive me COVID-19 në Kosovë

  • E.K /
  • 25 tetor 2021 - 15:05
1 i vdekur dhe 3 raste të reja pozitive me COVID-19 në Kosovë

Minsitria e Shëndetësisë njofton për 1 vdekje nga covid-19 dhe 3 raste me koronavirus gjatë 24-orëve të fundit.

Siç njofton MSH, nga 1.298 testime, 3 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 dhe një person ka vdekur.

“Sot janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.225. Në total numri i rasteve aktive është 438”, njofton tutje MSH.

Njoftimi i plotë:

(Kosova Sot Onli