​Tentim vrasje në një lokal në Fushë Kosovë

  • E.K /
  • 14 nëntor 2021 - 10:13
​Tentim vrasje në një lokal në Fushë Kosovë

Një person në një kafiteri në Fushë Kosovë ka qëlluar me arme zjarri viktimën mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur dje dhe viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe është jashtë rrezikut për jete.

Rasti është duke u hetuar.

(Kosova Sot Online)