Giacobbe nga Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve të dalin në votime

  • E.K /
  • 14 November 2021 - 10:15
Giacobbe nga Ambasada Amerikane thirrje qytetarëve të dalin në votime

I ngarkuari me punë në Ambasadën e Amerikës në Prishtinë, Nicholas J. Giacobbe, u ka bërë thirrje qytetarëve që të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për votim.

Me anë të një postimi në Twitter, Giacobbe shkruan:

“Mos e humbisni mundësinë për të formësuar prioritetet e komunës dhe vendimmarrjen e qeverisjes vendore”.

Postimi i tij i plotë:

(Kosova Sot Online)