E rëndë: E zhdukur prej 10 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçares

  • E.K /
  • 19 nëntor 2021 - 14:02
E rëndë: E zhdukur prej 10 ditësh, gjendet trupi i pajetë i 3-vjeçares

Pas 10 ditësh kërkimesh, është gjetur trupi i pajetë i të miturës në Mersinë të Turqisë.

Mediet turke bëjnë me dije se trupi i 3-vjeçares u gjet rreth 7 kilometra larg çadrës ku u zhduk.

Policia po heton shkaqet dhe rrethanat e vdekjes, nëse është ushtruar dhunë ndaj vogëlushes, ose jo.

(Kosova Sot Online)