Gjendet një grua e vdekur në banesën e saj në Prizren, Policia nis hetimet

  • E.K /
  • 26 nëntor 2021 - 09:39
Gjendet një grua e vdekur në banesën e saj në Prizren, Policia nis hetimet

Një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në Prizren. Rasti po hetohet si “vdekje e dyshimtë”.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Prizren, 25.11.2021 – NN. Është raportuar se në apartamentin e saj është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online)