Kreu marrëdhënie duke i premtuar rrejshëm martesë, gruaja nga Ferizaj e raporton një burrë në polici

  • E.K /
  • 26 November 2021 - 10:15
Kreu marrëdhënie duke i premtuar rrejshëm martesë, gruaja nga Ferizaj e raporton një burrë në polici

Një grua ka raportuar në polici se ka pasur marrëdhënie seksuale me një burrë, i cili i kishte premtuar se do të martohej me të.

Rasti ka ndodhur më 6 nëntor, ndërkaq ankuesja e ka raportuar në polici më 25 nëntor.

Policia ka bërë të ditur se sipas ankueses, me të dyshuarin ishte njohur në rrjete sociale, ndërkaq ai i kishte premtuar se do të martohet me të nëse kryejnë marrëdhënie seksuale.

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

“Ferizaj, 06.11.2021 – 11:00. Me 25.11.2021 ankuesja femër kosovare ka raportuar se përmes rrjeteve sociale ishte njoftuar me të dyshuarin mashkull kosovar dhe me datën e lartcekur, kishte pasur marrëdhënie intime me të njëjtin duke premtuar se do ta martojë. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, ka bërë të ditur policia.

(Kosova Sot Online)