Kosovarit i digjet një shumë e parave, publikon videon dhe kërkon ndihmë

  • E.K /
  • 04 dhjetor 2021 - 13:24
Kosovarit i digjet një shumë e parave, publikon videon dhe kërkon ndihmë

Një kosovari i janë djegur një shumë e të hollave.

Lajmin e ka bërë vet të ditur ai në grupin e Facebook ‘Network Prishtina’.

Ai ka publikuar videon e parave të djegura dhe ka pyetur anëtarët e grupi nëse mund t’i ndihmojnë.

“A keni naj ide qysh mundem me ba naj zgjidhje per kto pare tdemtume ikom pyt do menagjera tbankav ama smkan jep najfar pergjigjje per me ban zgjidhje a keni naj ide ku muj mu drejtu”, ka shkruar ai.

Në video shihet se aty ka të holla në vlerë prej 100, 50, 20 që janë djegur.

Më poshtë keni videon dhe postimin e tij. 

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2021/12/262288524_428199525607470_7265307290083867368_n.mp4

(Kosova Sot Online)