Sot vazhdon seanca gjyqësore ndaj Haradinajt dhe Gucatit

  • E.K /
  • 10 dhjetor 2021 - 10:23
Sot vazhdon seanca gjyqësore ndaj Haradinajt dhe Gucatit

Sot vazhdon seanca gjyqësore ndaj Nasim Haradinajt dhe Hysni Gucatit, ish-krerëve të OVL-UÇK.

Gjykata Speciale ka njoftuar se seanca ndaj tyre nisë nga ora 09:30 dhe vazhdon në 13:00.

(Kosova Sot Online)