Çfarë po ndodh në PD/ Basha mbledh mbështetësit ditën që po e shkarkojnë

  • E.K /
  • 11 dhjetor 2021 - 12:55
Çfarë po ndodh në PD/ Basha mbledh mbështetësit ditën që po e shkarkojnë

Lulzim Basha ka mbledhur një grup mbështetësish në selinë e Partisë Demokratike që sot ka ditëlindjen e saj.

Disa dhjetëra anëtarë të PD-së, disa deputetë kanë duartrokitur dhe kanë brohoritur Lulzim Bashën, për të cilin në stadiumin Air Albania janë mbledhur më shumë se 5 mijë vetë për ta shkarkuar.

Basha tha se për herë të parë PD risjell dokumentin themeltar të Partisë Demokratike përmes një instalacioni.

(Kosova Sot Online)