Fillon seanca ndaj Salih Mustafës në Hagë

  • E.K /
  • 14 December 2021 - 11:09
Fillon seanca ndaj Salih Mustafës në Hagë

Edhe sot po vazhdon seanca ndaj ish-eprorit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Salih Mustafa.

Në këtë seancë dëshminë e tij po e vazhdon dëshmitari i 10-të.

Seanca ka kaluar në dëgjim privat për shkak të pyetjeve nga Prokuroria dhe Mbrojtja që do t’i parashtohen dëshmitarit dhe përgjigjeve që do t’i ofrojë ai.

(Kosova Sot Online)