Prishtinë, sulmojnë pronarin e auto-servisit dhe i vjedhin një veturë

  • E.K /
  • 16 dhjetor 2021 - 10:32
Prishtinë, sulmojnë pronarin e auto-servisit dhe i vjedhin një veturë

Dëshmitari mashkull, pronar i një auto-servisi në Çagllavicë ka raportuar se derisa viktima ka qenë në punë-sigurim, në auto-servis dy persona të panjohur dhe të maskuar e kanë sulmuar atë fizikisht.

Duke mos përfunduar me kaq të njëjtit i kanë grabitur çelësat e veturës së tipit BMW dhe janë larguar nga objekti.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor, ndërsa njësiti përkatës policor ka gjetur veturën e braktisur nga të dyshuarit të cilët gjenden në arrati.

(Kosova Sot Online)