“I kom provu po s’po bojshin”, përgjigja e plakut që do ju bëjë të shkriheni së qeshuri

  • A.P /
  • 12 janar 2022 - 22:00
“I kom provu po s’po bojshin”, përgjigja e plakut që do ju bëjë të shkriheni së qeshuri

Barnat psikotrope si xanax e tromadol janë ilaçe, për të cilat ju duhet gjithsesi receta e mjekut.

Realizuar një storie lidhur me barnat të cilat mund t’i blini në barnatore pa përshkrim të mjekut.

Gjatë realizimit të kësaj storie, ata morën në intervistë disa qytetarë e që njëri nga ta kishte një përgjigje epike.

“A të ka ndodh ndonjëherë të blini barna pa recetë?”, u pyet nga gazetarja e “Kiks”.

“Po valla i kom ble”, u përgjigj ai, teksa gazetarja e pyeti se cfarë ka blerë ai filloi të qeshte dhe u shpreh: “Nuk po bojshin i kom provu po s’po bojshin, unë s’kam nevojë veç i kom provua, ku e paske marr vesh”.

(Kosova Sot Online)