Gjakovari e gjen një metodë epike ta bluaj mishin, pa e përdorur rrymën fare

  • E.K /
  • 19 January 2022 - 10:53
Gjakovari e gjen një metodë epike ta bluaj mishin, pa e përdorur rrymën fare

Biznesemi dhe aktivisti qytetar, Blend Zymi, ka dalur me një ide kreative, vetëm e vetëm që produktin që ai e shet mos të pësoj ngritje çmimi.

Zymi, përmes një shkrimi në Facebook, pas shtrenjtimit të çmimit të energjisë elektrike, ka premtuar se ai nuk do ta shtrenjtojë çmimin e suxhukut.

"Me dore e bluj e s’jau shtrajtoj suxhukin!Gjakovar i perbetum" shkruan ai.

(Kosova Sot Online)