Osmani e Kurti vendosin kurora lulesh te shtatorja e heroit Zahir Pajaziti

  • E.K /
  • 31 January 2022 - 08:09
Osmani e Kurti vendosin kurora lulesh te shtatorja e heroit Zahir Pajaziti

Sot janë bërë 25 vjet që nga vrasja e heroit të Kosovës, Zahir Pajaziti.

Me këtë rast, Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Kryeministri, Albin Kurti vendosin kurora lulesh tek shtatorja e tij në sheshin e Dëshmorëve në Podujevë.

Të njëjtën gjë do ta bëjnë edhe tek shtatoret e heronjve, Hakif Zejnullahu dhe Ilir Konushevci

(Kosova Sot Online)