Gjendet i pajetë 23-vjeçari i zhdukur

  • E.K /
  • 17 March 2022 - 14:55
Gjendet i pajetë 23-vjeçari i zhdukur

Është gjendur i pajetë në një rezervuar uji në fshatin e tij të lindjes, Sqepur të bashkisë Dimal, 23-vjeçari rezultonte i humbur nga familjarët prej disa ditësh.

Llazar Palla rezultonte i humbur nga familjarët prej disa ditësh. Ai ishte person me aftësi të kufizuara në të folur dhe dëgjim.

Policia e Beratit ka mbërritur pranë vendngjarjes dhe po kryen hetimet e plota./A2

(Kosova Sot Online)