Bastisje në Lagjen e Boshnjakëve

  • E.K /
  • 08 April 2022 - 12:02
Bastisje në Lagjen e Boshnjakëve

Aksioni i Policisë së Kosovës kundër kontabandës është duke vazhduar në Lagjen e Boshnjakëve.

Media  merr vesh nga burime se në këtë lagje janë duke u kryer bastisje.

Aksioni ka nisur mëngjesin e sotëm dhe se të dyshuarit kanë qenë nën vëzhgim.

(Kosova Sot Online)