Rrëzohet nga 3 metra lartësi punëtori i KEDS-it në Suharekë

  • E.K /
  • 09 April 2022 - 11:15
Rrëzohet nga 3 metra lartësi punëtori i KEDS-it në Suharekë

Është rrëzuar nga 3 metra lartësi një punëtor i KEDS-it në Suharekë.

Mjekët kanë bërë të ditur se është jashtë rrezikut për jetë.

“Është raportuar se viktima mashkull  kosovar  zyrtar i KEDS-it është rrëzuar nga një lartësi rreth 3 metra dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar  në spitalin rajonal dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raportin e policisë.

(Kosova Sot Online)