Atentat me armë zjarri në Shqipëri, objektiv djali i një polici

  • E.K /
  • 16 April 2022 - 13:47
Atentat me armë zjarri në Shqipëri, objektiv djali i një polici

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në Shijak , ku sipas burimeve policore është qëlluar në drejtim të shtetasit Orlando P, që është i biri i një efektivi policie.

Shënjestra i ka shpëtuar plumbave fatmirësisht, ndërsa autori ka qëlluar nga një automjet që ishte në lëvizje e sipër.

Policia në vendngjarje për të zbardhur ngjarjen, ndërsa janë ngritur dhe postoblloqe për kapjen e autorëve.

(Kosova Sot Online)