Vdes floktari i njohur nga Prishtina

  • E.K /
  • 26 April 2022 - 08:06
Vdes floktari i njohur nga Prishtina

Ka vdekur sot floktari i njohur Ilir Abdullahu.

Lajmin e ka bërë të ditur familja e të ndjerit, teksa njoftojnë se varrimi i tij bëhet sot në orën 13:00 në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

Njoftimi i plotë i familjes:

Te nderuar familjare, miq dhe dashamire,

Me dhimbje te thelle ju njoftojme qe sot, me date 26.04.2022 nderroi jete baba Ilir Abdullahu duke n’a lene me mall e krenari gjithe jeten.

RIP

Varrimi i te ndjerit do te behet sot, ne kohen e drekes,  ora 13.00 ne varrezat e Dragodanit, Prishtine.

Lamtumire i dashuri jone ?

Familja Abdullahu

(Kosova Sot Online)