Publikohet raporti i fundit: 11 raste të reja me Covid-19

  • E.K /
  • 02 May 2022 - 15:08
Publikohet raporti i fundit: 11 raste të reja me Covid-19

Mnistria e Shëndetësisë sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se janë shënuar 11 raste të reja dhe asnjë viktimë.

Sot janë shëruar 14 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 224.528.

Në total numri i rasteve aktive është 428.

(Kosova Sot Online)