Aksident i tmerrshëm , vetura i shkel fëmijët në vijat e bardha

  • G.G /
  • 17 May 2022 - 12:59
Aksident i tmerrshëm , vetura i shkel fëmijët në vijat e bardha

Një i ri 18-vjeçar ka përplasur fëmijët me veturën e tij Lada, teksa ata ishin duke kaluar në vijat e bardha në qytetin Vyksa në Rusi.

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e aksidentit të tmerrshëm, ndërsa makina “fluturon” në ajër fëmijët.

Makina përplasi 8 fëmijë, 4 prej të cilëve u plagosën rëndë dhe u dërguan menjëherë në spital.

(Kosova Sot Online)