Babai nga Prishtina nuk ka kontaktuar që dy javë me djalin, hap rast në polici

  • E.K /
  • 02 June 2022 - 09:14
Babai nga Prishtina nuk ka kontaktuar që dy javë me djalin, hap rast në polici

Një prind ka raportuar në polici se që dy javë nuk ka kontakt me djalin e tij.

Ai ka thënë se nuk di asgjë për vendndodhjen e tij dhe e ka hapur rastin në polici.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR /Prishtinë 01.06.2022 – 16:30. Ankuesi mashkull kosovar raporton se para dy jave kishte kontaktuar me djalin e tij dhe që nga ajo ditë më nuk kishte pasur kontakt dhe nuk e di vendndodhjen e tij.

(Kosova Sot Online)