Biden për pak rrëzohet në shkallët e avionit

  • E.K /
  • 09 June 2022 - 13:14
 Biden për pak rrëzohet në shkallët e avionit

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, është penguar sërish duke ngjitur shkallët e avionit Air Force One.

Pasi deklaroi për mediat se demokratët dhe republikanët duhet të bëjnë më shumë për valën e krimit që ka përfshirë Amerikën, Biden iu drejtua avionit, ku u pengua në një nga shkallët e tij, por arriti të mbahej, duke shmangur rrëzimin.

(Kosova Sot Online)