Si në filma, shkallët e çekiçin me vete, kosovari publikon pamjet e hajnave në shtëpi

  • E.K /
  • 17 June 2022 - 14:19
Si në filma, shkallët e çekiçin me vete, kosovari publikon pamjet e hajnave në shtëpi

Një qytetar ka publikuar pamjet kur disa hajdutë kanë tentuar të kryejnë grabitje në shtëpinë e tij.

Në videon e publikuar, shihet se hajdutët kanë edhe armë, derisa kanë marrë edhe shkallët e çekiçin me vete.

Të njëjtit duket se vërehen më pas nga pronari i shtëpisë dhe shihen duke ikur.

Ai u ka bërë thirrrje qytetarëve që mund t’i identifikojnë këta persona që ta telefonojnë.

“Gjate nates tentuan te grabisin shtepin. Kush mund ti indentifikoj keta persona ju lutem me kontaktoni ne nr:044916874”, ka shkruar i njëjti.

(Kosova Sot Online)